OgłoszeniaDołącz do nas.
Jesteśmy kuźnią talentów.

to nieograniczone możliwości


  Błyskawiczny rozwój.

  U nas w kwartał nauczysz się tyle, ile w innych miejscach w rok – pracujemy w małych, interdyscyplinarnych zespołach, w których możesz liczyć na stały przepływ wiedzy. Inwestujemy w Twoje szkolenia i certyfikaty.

  Brak sufitu.

  Chcesz iść w eksperta czy lidera? Sam zdecyduj. Masz pomysł na rozwój usługi? Dostajesz wsparcie, by to zrobić. Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Wspólnie znajdujemy sposób.

  Ekspozycja w branży.

  Posiadamy najmocniejsze kanały komunikacji w branży, w których możesz budować wizerunek eksperta. Stale występujemy na wszystkich ważnych konferencjach, gdzie chętnie zarekomendujemy Twoje wystąpienie!

  Dodatkowe zaangażowanie = dodatkowe wynagrodzenie

  Partycypujesz w zyskach agencji – dostajesz premię od prowadzonych projektów, wygranych przetargów, szkoleń i wystąpień, konsultacji, planów marketingowych dla naszych klientów.

  Koleżeński zespół.

  Wspólne śniadania, świętowanie urodzin, wyjazdy i imprezy integracyjne – w Tigers szczególną wagę przywiązujemy do budowania relacji między sobą. Stawiamy na koleżeński zespół, który łączą te same wartości.

  Doskonałość operacyjna.

  Jesteśmy uznawani za jedną z najlepiej poukładanych organizacji. Dbamy o Twój komfort pracy dzięki jasnym procesom – wiesz co robić i wiesz po co to robisz.